Publikohen fotot ku duken qartë momentet intime mes Kristen Stewart dhe producentit Rupert Sanders.

Fotot i treguan mbarë botës për tradhtinë që po u bënin Stewart dhe Sanders, partnerëve të tyre respektivë, aktorit Robert Pattinson dhe modeles, nënë e dy fëmijëve Liberty Ross.

Kristen dhe Rupert janë fotografuar duke u puthur dhe përqafuar ndërsa kishin ndaluar makinën në një rrugë të vetmuar, pa marrë me mend se dikush po i ndiqte dhe fiksonte çdo moment.

Pas publikimt të fotove skandali shpërtheu në mbarë botën dhe fansat u mërzitën shumë për tradhëtinë që Stewart i kishte bërë partnerit të saj aq shumë të pëlqyer, Pattinson.

Ndërkohë producenti britanik, po bën ç’është e mundur që të shpëtojë martesën me modelin e Vogue Liberty Ross, me të cilën ka edhe dy fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here