Ja fotoja që e zbuloi gënjeshtrën e Adrianit​Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Adrian Gaxha e pranoi se kishte qenë në lidhje prej më shumë se një viti me një vajzë, por ishte ndarë. Ai deklaroi publikisht se ishte “single”

Mirëpo, një foto e publikuar së fundmi tregon se publikisht këngëtari ka gënjyer, pasi ai është fotografuar në një qendër tregtare në Shkup, kapur përkrahu me një vajzë.

A zbulon kjo gënjeshtrën e këngëtarit dhe pse e mbajti të fshehur ai këtë gjë para të gjithë fansave?

Ja fotoja që e zbuloi gënjeshtrën e Adrianit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here