Ja fjalët prekëse të Ermalit për babain dhe të birinKëngëtari Ermal Fejzullahu njihet si njëri prej kYngëtareve tan që gezon një zë të mrekullueshem, edhe ai njejt i babai i ti kanë shumë këngë që vazhdojnë të mbesin hite pamvartësisht pse kalon koha, shkruan Gazeta Blic.

Kënga ‘Biri im’ të cilen Sabri Fejzullahu ka pak kohë sa e ka lansuar e emocionoj Ermalin , e ky i fundit edhe e ndau emocionin e tij me fansat që ka në rrjtetet sociale.

“Dy ma te dashurit e mi Babai dhe Djali im .Kenge emocionuse , mos ti leme tua dime rendesine prinderve sa te jene gjalle . Ju pershendes me kengen ma te re.Sabri Fejzullahu – biri im .”, janë këto fjalet e Ermalit në Instagram./GazetaBlic/

Ja fjalët prekëse të Ermalit për babain dhe të birin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here