Ja e vërteta e "telenoveles", Rita Ora dhe BeyonceRaportet mes Rita Orës dhe Beyonce janë “thyer” sipas mediave rozë. Raportimi se Jay Z mund të ketë tradhëtuar Beyonce me Rita Orën ka bërë që mediat të mirren shumë orëve të fundit me dy këngëtaret me famë botërore.

Ende nuk ka patur ndonjë reagim direkt nga Rita Ora, por që një indirekt është bërë në Instagram.

Këngëtarja kosovare ka postuar një foto të librit “Ash Wednesday”, autores, Elizabet Taylor.

Ja e vërteta e "telenoveles", Rita Ora dhe Beyonce

Përmbajtja e librit me siguri se i dedikohet Beyonces pasi që libri i vitit 1973 ka për temë një grua të moshës së mesme e cila vazhdimisht shqetësohet se po e humbë burrin e saj në raportet me femrat tjera.

Ja e vërteta e "telenoveles", Rita Ora dhe Beyonce

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here