Ja djali i Justin TimberlakeTimberlake ka shpërndarë foton e parë të djalit të tij Silas. Këngëtari dhe aktori ka postuar në Instagram një fotografi të çastit të djalit të vogël i cili ka lindur këtë muaj.

Në foto duket edhe Jessica Biel e cila e mban në krahë djalin e adhurureshëm me sy të shndritshëm bojqielli. Silas duket se e ka parë me kuriozitet babain e tij kur ka shkrepur foton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here