Me ne fund ja ku duket qarte ne foto edhe i biri i aktores Natalie Portman.

Ai quhetAleph dhe me ne fund eshte prezantuar per paparacet kaliforniane. Pas fotove te para te muajit te kaluar, qe e shfaqnin me shpine, ja ku vjen edhe poza me nje plan te pare per vogelushin qe ka lindur me 15 qershor.

I biri i Natalie dhe Benjamin Millepied, koreagraf i njohur ne setin e filmit “Black Swan”, emri Aleph vjen nga shkronja e pare e alfabetit hebraik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here