Ja dhurata e Drinit nga Rama për ditëlindjeDisa ditë më parë prezantuesi Drini Zeqo ka patur ditëlindjen, por përveç urimeve dhe dhuratave të marra duket se njëra ka spikatur më tepër se të tjerat.

Ai ka postuar në profilet e tij në Instagram dhe Facebook një palë butona këmishe me stemën e shqiponjës dhe përkrenares së Skënderbeut të dhuruara nga Kryeminsitri Rama.

Ai e ka vlerësuar si të veçantë këtë dhuratë.

Ja dhurata e Drinit nga Rama për ditëlindje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here