Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto në të cilën shfaqet së bashku me vogëlushen e saj Ameli.

Nënë e bijë janë sërish gati për udhëtimin e radhës dhe mesa duket janë duke e shijuar mjaft kohën së bashku. Në këtë foto shohim se sa shumë është rritur e vogëla e çiftit të këngëtarëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here