kembetKëmbët në plan të parë edhe në dimër. Sidomos në qoftë se ke veshur sandale apo këpucë të hapura.

Por duhet shumë kujdes, sidomos kur je personazh publik dhe je në qendër të vëmendjes dhe të paparacëve. Ja disa nga këmbët e yjeve të plasaritura tek thembrat ose me manikyr të fshirë.

u hyhy hj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here