Ja çka thotë Vali Corleone për Shkëndijen dhe KallashinNjë shkrim i Vali Corleones që po qarkullon në rrjetet sociale, ka ironizuar me dy femrat seksi, të cilat pothuajse nuk ka ditë që nuk postojnë foto të pasmeve dhe gjokseve të tyre.

Bëhet fjalë për dyshen e skenës sonë të argëtimit, valltaren Donjeta Kosumin-Kallashi, dhe Shkëndije Mujajn.

“Kallashi dhe Shkëndije Mujaj kur kanë qenë te unë kanë bërë fotografi me paratë e mija, e sot thojnë se nuk më njohin”, shkruan Vali Corleone, duke ironizuar me një qeshje

“Absolut po mos të isha unë, ato asgjë nuk do të ishin. Ok ok. Absolut king jam unë”, është ky postimi që po qarkullon në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here