Ja çka thotë Noizy për Adelina BerishënReperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i Tunës.

Me sa duket ishte pikërisht Tuna ajo që u bë mollë sherri mes Noizyt dhe Ylber Abdullahut, pikërisht në ditën kur Noizy vendosi ta konfirmoj se ka bërë seks me Tunën, ndërkohë që Cozman ishte në lidhje me këngëtaren, shkruan “Kosovarja”.

Në të njejtin emsiion, reperi i OTR ka pranuar se ka fjetur edhe me Adelina Tahirin. Sa i përket Çiljetës dhe Encës, ka thënë se i respekton pasi janë pjesë e grupit të tij.

Kur është pyetur nëse ka pasur diçka me Adelina Berishën, ai as që e ka njohur. Ky emër për të nuk thoshte asgjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here