Ja çka ka humbur Brooklyn BeckhamChloe Moretz deri një javë më parë ishte në lidhje me të birin e David dhe Victoria Beckhamit, e tani sikur dëshiron t’ia bëjë me dije Brooklynit se çka ka pasur dikur në dorë, e tani nuk e ka më.

I tronditi fansat e saj kur, javën e kaluar, u nda nga Brooklyn Beckham,transmeton Gazeta Kosova Sot.Por, Chloe Moretz dukej se nuk ishte mërzitur aspak për shkak të kësaj ndarjeje, duke dashur me gjasë që t’ia bënte me dije ish- të dashurit se çka ka humbur, duke u ndarë me të.

Sikur që mund ta shihni në foto, ajo nuk kishte kursyer lëkurën, e vendosur që të vinte në pah tërë bukurinë e saj prej femre.

Por, meqë aktorja 19-vjeçare kishte dalë për darkë me vëllain, kjo jep shpresë se ajo ende shpreson të bashkohet me Brooklynin. Nuk është mahi të bëhesh re e Victorias, apo jo? Çfarë vjehrre e çartë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here