Ja çka i shkruan një femër AfronesAfrona Dika është emri më i lakuar këto ditë dhe arsyeja dihet, shkruan “Kosovarja”.

Ndarja e saj nga Blero ka krijuar bujë të madhe mediale, duke e vënë dyshen në fokus qendror.

Ka njerëz që janë ndjerë keq që dyshja i kanë ndarë rrugët e tyre, por ka edhe të atillë, si kjo vajzë që mendon se Afrona e ka bërë zgjedhjen e duhur, shkruan “Kosovarja”.

 Ja çka i shkruan një femër Afrones

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here