14Majlinda Zeka, ish e dashura e Majk, ka treguar se është shtatzënë.

Ndonëse ende nuk ka lindur foshnjën, ajo ka filluar t’i bëj blerjet të cilat do i duhen pastaj, shkruan lajmi.net.

Majlinda ka hedhur një foto në Instastory ku tregoi se ka blerë çorape për beben e saj.

E duke u nisur nga ngjyrat dhe forma, çorapet janë për djem, prandaj, edhe njëherë Majlinda tregoi se do ketë 1 djalë!15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here