Ja çka i bleu Albatriti vajzës që do t’i vjen në jetë Këngëtari Albatrit Muçiqi shumë shpejt do bëhet baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij Egzona do bëhen prindër të një vajze, shkruan.

Albatriti ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se i ka blerë bijës së tij një dhuratë, ndonëse ajo nuk ka lindur akoma.

Sipas fotos shihet një kapelë dhe një palë çorapë ngjyrë roze me shkrimin ‘Princesha e babait’.

Ja çka i bleu Albatriti vajzës që do t’i vjen në jetë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here