Ja çka han modelja Mirjeta ShalaBukuroshja Mirjeta Shala, ish ‘’Miss Universe Kosova’’, tani e angazhuar edhe në botën e modës ndërkombëtare, sit ë gjitha modelet e tjera duhet të ketë kujdes për linjat e saj, shkruan ‘’Kosovarja’’.

Por, ne fakt Mirjetes së fundi nuk është se po ja ndjen shumë për këtë gjë.

Ajo ka vendosur ta shijoj një hamburger të madh dhe me shumë kalori.

Mirjeta, këtë gjë e ka treguar edhe publikisht, ndoshta se ky është rast I rrallë në jetën saj, shkruan ‘’Kosovarja’’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here