Ja çka gjeti Morena në makinën e sajMorena Taraku, modelja e njohur kosovare, vazhdon të përjetojë kurbën e suksesit të saj në ngjitje.

Por gjatë ditës së sotme bukuroshja kosovare është befasuar shumë nga diçka që i ka ndodhurt pikërisht vetëm disa minuta më parë.

Në momentin që ajo ka hapur bagazhin e makinës dhe ka gjetur brenda tre buqeta me lule. Duket se i dashuri i saj i zemrës ka ditur gjithnjë si ta surprizojë dhe ta bëjë të lumtur.

Ja çka gjeti Morena në makinën e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here