Ja çfarë thotë Fjolla pas aksidentitKëngëtarja Fjolla Morina para dy ditësh ka pësuar një aksident të rëndë me makinë rrugës për Maqedoni.

Ajo ka pësuar lëndime të rënda trupore por fatmirësisht është gjallë dhe sot ka dalur nga spitali, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në Facebook ajo ka falenderuar Zotin dhe të gjithë njerëzit që janë interesuar për të në këto ditë të vështira.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë të këngëtares.

Ja çfarë thotë Fjolla pas aksidentit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here