Këngëtarja e njohur Era Istrefi përveç fansave të saj të shumtë ka edhe shumë këngëtarë që e pëlqejnë atë.

Njëri prej tyre është edhe këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu.

Ermali në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Erën.

‘Një dhe e vetme’, ishin këto fjalët që kishte lënë mbishkrim Ermali.

Padyshim që Era është njëra prej këngëtareve të preferuara të Ermalit. /Gazeta Express/1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here