Ja çfarë surprize merr Miriami CaniKëngëtarja Miriam Cani është një grua shtatzënë dhe e lumtur për këtë.Ajo jeton lumturisht me këngëtarin Alban Skënderaj, të cilën së shpejti do të bëhen prindër.

Sot, Miriami ka marrë një befasi, por jo nga Albani.Ajo ka marrë një dhuratë nga vëllau i saj, transmeton Kosova Sot.

Dhurata është një bylyzyk në formë zemrë dhe brenda saj fotoja e saj me vëllaun.’Sapo më erdhi surpriza më e bukur”, shkruan ajo sipër fotos.

Ja çfarë surprize merr Miriami Cani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here