Ja çfarë surprize i bëri Big Basta Vesës për ditëlindjeKëngëtarja e njohur Vesa Luma gjatë ditës së sotme ishte ajo e cila mori më së shumti mesazhe më rastin e ditëlindjes së saj, e për këtë shkak Vesa ndihet shumë e lumtur pasi qe rreth vetës ka shumë njerëz qe e duan shumë, shkruan Gazeta Blic.

Vesa sot mori edhe një urim shumë të veçantë dhe një surprizë mjaftë të këndëshme nga bashkëshorti i saj më të cilin edhe presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Vesa më një foto të publikuar në rrjetin social Facebook ka falenderuar të gjith ata qe e uruan me këtë rast “I lexova nje nga nje urimet e juaja te shumta qe ma bene kete dite edhe me te vecante e te mbushur me dashuri e energji pozitive! Ju falenderoj nga zemra qe ndate kohen e juj te cmueshme per mua! Cheers????” , janë këto fjalët e Vesës bashkangjitur me fotografinë e publikuar

Ja çfarë surprize i bëri Big Basta Vesës për ditëlindje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here