Enca HaxhiaAjo është një prej këngëtareve që po korr më shumë sukses kohëve të fundit, ku sidomos gjatë verës axhenda e saj është e mbushur me koncerte të shumta.

Por a e dini se për çfarë studion këngëtarja Enca Haxhia?

Gazetaret e emisionit “Thumb”, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, gjatë emisionit “Thumb” ishin në dilemë se për çfarë studion Enca.

Fatma ironizoi këngëtaren, duke thënë se ajo studion marrëdhënie me arabët, duke u bazuar në ndjekësit e këngëtares në Instagram, ku shumë prej tyre janë nga Arabia.

Kurse Aulona zbuloise Enca studion drejtimin “Marrëdhënie me publikun” në një universitet privat në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here