Ja çfarë ndodhi në dasmën e Albatritit dhe EgzonësAlbatrit Muçiqi i dha fund beqarisë me Egzonën, në një prej dasmave më të përfolura të vitit.

Albatriti dhe Egzona u martuan ditë më parë në një ceremoni tradicionale e cila nuk ishte e mbyllur për mediat.

Dasma u mbajt në Emerald dhe kishte të ftuar shumë fytyra publike.

Pas martesës së djalit të Shyhrete Behlulit, Sinan Hoxhës dhe tash Albatritit, dasmat janë shndërruar në kult që të bëhen publike nga yjet e shoubizit.

Të paktë janë ata që i mbajnë të fshehura, si shkak edhe i vëmendjes që marrin ato nga publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here