Ja çfarë ju këshillon Fatmir Spahiu Aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu i njohur si “Oki” i serialit vendor “Kafeneja jonë”, përpos fotografive të ndryshme, shumë shpesh poston në rrjetet sociale edhe këshilla.

Një të tillë ua ka dhënë edhe sot fansave, përmes një fotoje të publikuar në Instagram, transmeton Kosova Sot.

“Mos pini duhan, cepatni Kikirika dhe fëstëk a najsen…”, ka shkruar aktori sipër fotos, duke shtuar se nuk i preferon fansave për t’i përtypur farat e zeza, pasiqë sipas tij, ato janë më të vështira për t’u qëruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here