Ja çfarë i shkruan Greta Koçi Robert BerishesSi gjithë artistët edhe Robert Berisha sot ka ndarë kohë për fansat e tij.

Ai përmes rrjetit social Instagram ka lëshuar live video, kështu fansat i bënin pyetje të ndryshme, shkruan Artistët Shqiptarë.

E një ndër to ishe edhe këngëtarja nga Shqipëria Greta Koçi, e cila e pyeti “Robert si të kam more”.

Mos të harrojmë që dikur Roberti ishte pjesë e klipit të Greta Koçit dhe sigurisht që janë miq.

Ja çfarë i shkruan Greta Koçi Robert Berishes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here