Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik.

Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një buçetë të madhe trëndafilash të kuq, ngjyrë kjo e cila simbolizon dashurinë, transmeton zeri.info.

E befasuar nga kjo dhuratë, Anita i ka postuar disa fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, e cila shihet mjaft e lumtur dhe e befasuar nga dhurata e bashkëshortit.

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here