Ja çfarë gjeti Anila Bisha brenda kositProblemet me ushqimet kanë qenë të pranishme kohët e fundit në Shqipëri, e në fakt më i fundit sinjalizohet nga aktorja e Teatrit Kombëtar, Anila Bisha.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto ku sapo ka blerë kos dhe kur e hap për ta konsumuar shikoni çfarë gjen…një pikë të madhe të errët myku. “Kos Erzeni që sapo e bleva tek marketi poshtë shtëpisë. Kësaj i thonë siguri ushqimore,”-shprehet aktorja.

Kjo nuk është hera e parë kur personazhe të njohur shqiptar tregojnë rreth problematikave me produkte të ndryshme e sidomos me kosin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here