Ja çfarë e bën të ndihet e lezetshme Beatrix RamosajnBeatrix Ramosaj është një këngëtare shumë bukuroshe dhe seksi. Megjithatë mesa duket ajo nuk është edhe aq e ndërgjegjshme për bukurinë e saj.

Pasi ka postuar një foto në Instagramin e saj, Beatrix ka shkruar se Whiskey e bën të ndihet e lezetshme. Neve në fakt na duket gjatë gjithë kohës mjaft simpatike.

Nëse Beatrix ka mungesë vetëvlerësimi, apo është thjesht modeste, këtë nuk e kemi të qartë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here