Ja çfarë bënë Don Pizhi...Ka kohë që ka lënë muzikën, ndërsa nuk dihen arsyet për largimin nga skena të reperit Don Pizhi.

Fatmir Krasniqi i njohur me emrin artistik Don Pizhi, dikur ishte pjesë e labelit Babastar, ndërsa para se të largohej nga muzika ai ishte larguar fillimisht edhe nga ky label, shkruan Magazina.al

Reperi i hitit të dikurshëm “E di unë zemër”, nuk ka folur asnjëherë për largimin e tij nga skena muzikore, por mendohet të jetë familja dhe angazhimi i tij në profesion, pasi ai punon në një nga Bankat në Prishtinë.

Fatmiri është i martuar me moderatoren e RTK-së Njomza Berishën, ndërsa kanë edhe dy fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here