Elita e përkrah Gjikon.

Gjiko mbrëmjen e kaluar ka lansuar projektin e ri me Nora Istrefin të titulluar “Gabime”.

Kjo këngë është pritur shumë mirë nga fansat e tyre dhe jo vetëm shumë artistë të estradës e kanë pëlqyer këngën dhe e kanë shpërndarë në profilet e tyre.

E një gjë të tillë ka bërë edhe e dashura e Gjikos, moderatorja e njohur Elita Rudi e cila në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi nga klipi i Gjikos me Norën.

Ndryshe, kënga “Gabime” nga Gjiko dhe Nora për më pak se 24 orë ka arritur mbi 500 mijë klikime

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here