Teuta KurtiTeuta Kurti këngëtarja nga Mitrovica para pak ditëve na njoftoi se është bërë nënë e dy fëmijëve binek, djalë dhe vajzë.

Por Teuta sot na e ka sjellur një foto të binjakëve të saj, ku dhe na ka njoftuar me emrat e tyre, djali Dari dhe vajza Danah, Kosovarja ua sjell më poshtë postimin e plotë të Teuta Kurtit, po ashtu binjakëve të saj i urojmë jetë të shëndetshme./Kosovarja/

Teuta Kurti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here