Jennifer Lopez shfaq linjat e saj trupore jo vetëm nëpër fotografitë joshëse, apo nëpër revistat e njohura botërore, por edhe në skenë ku ajo zakonisht shfaq performanca të jashtëzakonshme.

42 vjeçarja e cila u paraqit në skenë me stil të tipik për femrat amerikane, të dominuar nga një kapelë e bejsbolli dhe trupore e lehtë, nuk hezitoi që gjatë performancës së hitit të saj të ri “Goin’ In” të zhvishet dhe të tregojë stomakun e përkryer.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here