J.Lo: Lidhja ime me Casper Smith nuk është seriozeEdhe pse të hënën në mbrëmje këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, është parë së bashku me të dashurin e saj Casper Smart, 24 orë më vonë, Lopez, në emisionin “Seth Meyers “ e ka pranuar se Smart nuk është një partner serioz.

46 vjeçarja, gjithashtu ka pranuar se fëmijët e saj kanë filluar ta kuptojnë se ajo është e famshme, mirëpo prapë se prapë nuk ju intereson dhe e duan atë në shtëpi.

J-Lo njihet për dy martesat e dështuara të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here