Emme dhe Max, fëmijët binjakët tëJ.Lo ka nje mesazh për ditëlindjen e binjakëve të saj dhe këngëtarit latin, Marc Anthony, sapo kanë festuar ditëlindjen e tyre të 8-të.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë nëna e tyre, këngëtarja J.Lo, kur ka postuar në Instagram një foto të dy ëngjëjve të saj duke shkruar dhe fjalë shumë prekëse, si çdo nënë dhe urimet e saj për ta.

“Gëzuar ditëlindjen, dritat e jetës sime. Ju që më keni sjellë veç gëzim dhe lumturi çdo sekond, që nga momenti kur keni lindur. Jam shumë krenare për ju. Shumë krenare për se po rriteni, si njerëz të bukur dhe të dhimbsur”, shkruan në dedikimin prekës Jennifer Lopez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here