J.Lo e puthë publikisht ish-bashkëshortin!Ky mund të quhet një nga lajmet më befasuese të ditëve të fundit.

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony kanë qenë në lidhje deri në vitin 2014 për një periudhë dhjetëvjeçare.

Performanca e tyre në Latin Grammy Awards 2016 ka mrekulluar gjithë audiencën mbrëmjen e së enjtes, transmeton Telegrafi.

Të pranishmit në event janë befasuar në momentin kur dy ish-të dashuruarit kanë shkëmbyer një puthje pasionante.

j-lo

Vlen të theksohet se çifti prej martesës kanë dy binjakë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here