Ivanka Trump, shkon për pushime me të dashurën e Vladimir Putinit?Ivanka Trump, vajza e madhe e e Presidentit Donald Trump, vitin e kaluar ka kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin dhe miken e tyre të ngushtë, Wendi Deng Murdoch, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch.

Por tani raportohet se është në lidhje me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin.

Trump u takua me të dashurën e Putin në Dubrovnik të Kroacisë.
Lajmet për një lidhje të mundshme në mes të Putin dhe Murdoch ka kohë që qarkullojnë.

Ivanka Trump, shkon për pushime me të dashurën e Vladimir Putinit?

US Magazine ka raportuar marsin e kaluar se lidhja e tyre zgjat prej vitesh, pas divorcit më 2014 respektivisht 2013 dhe se është ‘serioze’.

Ndërkohë Daily Mail më 2014 kishte raportuar se Ivanka dhe Wendi janë shoqe para se Trump të shpallte kandidaturën për President.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here