2Ivanka Trump ka shkëlqyer dje në Berlin, ndërsa ka marrë pjesë në një mbrëmje gala krah kancelares gjermane, Angela Merkel.

E veshur me një fustan të bardhë, ajo dukej magjepëse dhe gjithë vëmendja është drejtuar pikërisht nga ajo.

Por ndërkohë, jashtë kishte protesta kundër babait të saj.

Ky ishte udhëtimi i parë i saj jashtë SHBA si këshilltare e të atit.

1

Ivanka Trump tashmë konsiderohet si “Vajza e Parë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here