Ivana MrazovaIvana Mrazova është shfaqur ashtu sikurse e prisnin të gjithë në skenën e Festivalit të Sanremos. Ajo kishte veshur një lloj fustani krejt të tejdukshëm dhe që padyshim më qartë mund të konstatohet se ishte ngjitur në skenë e zhveshur.

Një pamje e tillë nuk është aspak e çuditshme për italianët që u morën për tre ditë rresht me fustanin e bukuroshes argjentinase Belen Rodriguez dhe dilemës nëse kishte veshur apo jo të brendshmet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here