Iva Aliko aferë me deputetin e 'PDK'-së apo 'AAK'-së?3A janë këngëtare këto që po bëjnë famë në kurriz të deputetë e politikanëve?

Këtë e dini ju.

Xhesika e Iva i prijnë valles së trillimeve.

Xhesika Ndoji dhe Iva Aliko po bëjnë zhurmë, duke pretenduar për lidhje me politikan të fuqishëm, shkruan “Kosovarja”.

Në të vërtet, kjo formulë ka funksionuar për të ashtuquajturat këngëtare, pasi ato u vunë në qendër të vëmendjes së medias.

Dyshja në fjalë edhe mund të kenë pasur afera me politikan, por lidhje…

Këto dy simbole të medias rozë, e kanë ndarë mendjen që tu fusin ankth familjarëve të politikanëve, ti njollosin disa prej tyre, emrat e të cilëve po qarkullojnë në media.

Po ashtu të lartpërmendurat po bëjnë emër dhe po e ngrisin çmimin.

“Kosovarja” merr vesh se Iva nuk ka pasur aferë me asnjë deputet të “PDK”-së, por me një të “AAK”-së.

Pasi është nga Tirana, vajza është manipuluar e hutuar pak.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here