Ishte foto e Sasha Sobhanit që zbuloi gjithçka, foto në të cilën Morena shfaqej duke e përqafuar nga prapa miliarderin teksa ai shkruante se të duash është lumturia e vetme në këtë jetë.

Ama dashuria e tyre mbaroi shumë shpejt, dhe degradoi në ofendime dhe dedikime të ulëta në rrjete sociale.

Teksa ishin të lidhur ata bënë tatuazh edhe emrin e njëri-tjetrit.

Ama Morena përfundoi duke e quajtur gy.

Por siç duket, miliarderit Sasha Sobhani, vazhdojnë t’i pëlqejnë vajzat shqiptare dhe këtë e ka shprehur haptazi me postimin e tij të fundit në rrjetet sociale.

Sasha ka postuar një video në “Instagram” ku duket se po shijon mbrëmjen nën shoqërinë e një vajze kosovare.

“E ftuara ime nga Kosova”, ka shkruar ai bashkangjitur videos.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here