Ajo ka qenë një zëdhënëset më simpatike dhe më të buzëqeshura të Partisë Demokratike.

Por tashmë e shohim ish-zëdhënësen e PD-së, Oriela Nebijaj teksa relaksohet në plazh më të formë se kurrë. Përmes bikinit ajo ka ekspozuar format e saj mjaft të kuruara./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here