Ish-Miss Italia Gessica Notaro është sulmuar nga ish i dashuri i saj dhe mund të humbasë shikimin.

28-vjeçarja ishte ndarë nga Jorge Edson Tavares i cili vijonte ta përndiqte.

Pasi ajo e refuzoi disa herë, ai e sulmoi me acid në fytyrë dhe ajo rrezikon të humbasë shikimin.

Tavares u arrestua menjëherë pas ngjarjes, por e mohoi sulmin.116 117 118

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here