Xhesika Berberi ka reaguar pas martesës së ish-të dashurit të saj.

Xhesika Berberi u nda me shumë bujë vetëm dy vite më parë nga partneri i saj Evald Balla. 

Ndërkohë Evaldi duket se gjeti dashurinë e jetës, pasi u kurorëzua me martesë me një vajzë brune të quajtur Fiona Guxholli. 

Fotot e ceremonisë së tyre u përhapën kudo në rrjet, por Xhesika nuk ka ndenjtur pa reaguar.Në një postim në Instastory, ajo ka treguar se është single dhe e lumtur, pasi po e shijon vetminë.

“Vetëm dhe e dua këtë gjë.”, shkruan modelja krahas fotos së saj.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ish-i-dashuri-i-eshte-martuar-keshtu-reagon-modelja-shqiptare-617296/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here