Ajo është një modele, e ndjekur në Instagram dhe ish e dashura e 50 Cent.

Dhe Daphne Joy është shfaqur sërish në ekran me një fustan të bardhë kur mori pjesë në ndejën e Patrick Ta Beauty Collection Launch Party të enjten.

Modelja 32 vjeqare zbuloj pasuritë e saj në një fustan të ngjitur për trupi.

Image

F

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here