Ish-burri i Albërije Hadërgjonaj dhe e kaluara e tij problematike

Albërije Hadërgjonaj është një nga femrat më të komentuara të estradës sonë, sidomos për dukjen e saj.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është komentuar shumë për jetën e saj private dhe për posedimin e statusit “single”  tash e sa kohë.

Mirëpo ish burri i saj për të cilin Albërie nuk flet shumë quhet Mentor Hadërgjonaj dhe është babai i dy vajzave të këngëtares, Agnesës dhe Anxhelinës.

Cifti në fjalë u nda në vitin 2007, pasi ai kreu 7 vite burg nën akuzën e përfshirjes në afera kriminale dhe sipas dokumentit të prokurorisë emri tij i vërtetë është Xhevdet Hadërgjonaj, i lindur në Decan.

Këto janë disa nga foto të tij, në kohën kur ishin bashkë me Albërinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here