Isabeli Fontana është edhe një braziliane e cila na ndalë frymën me paraqitjen e saj, sidomos kur pozon në bikini seksi dhe në rroba të brendshme.

Kësaj radhe pozoi në plazhin me rërë në veshjet e reja të “Victoria’s Secret”. Kjo 27-vjeçare në botë të modës u fut si 13-vjeçare si një nga finalistet e garës “Elite Model Look”.

Një vit më vonë u shpërngul nga Brazili në kryeqytetin italian të modës Milano që të merret me modelim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here