Isa Mustafa pranon një dhuratë nga RamaKryeministri i Kosovës, Isa Mustafa për ditëlindjen e tij të 65-të ka pranuar një dhuratë të çmuar nga homologu i tij shqiptar Edi Rama.

Mustafa përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ka falënderuar kryeministrin Rama për këtë dhuratë, transmeton “zeri.info”.

Postimi i plotë i kryeministrit Mustafa:

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, më ka uruar ditëlindjen me një dhuratë shumë të çmuar për mua. E falënderoj nga zemra mikun Edi Rama për kujdesin dhe dhuratën e tij shumë të veçantë.

isaIsa Mustafa pranon një dhuratë nga Rama

Së shpejti do të shihemi në Prishtinë në mbledhjen e tretë të përbashkët të dy qeverive. Kosova dhe Shqipëria janë model i bashkëpunimit ndërshtetëror dhe ndërnjerëzor në rajon. Faleminderit Edi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here