Irma Libohova prezanton bashkëshortinIrma Libohova më në fund ka prezantuar “ndjekësit” e saj në rrjetet sociale me bashkëshortin e saj.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me mashkullin e jetës së saj, emri i të cilit është Besnik Kaso, transmeton Telegrafi.

‘Me punë ‘bindëse’, një çak me bashkëshortin’, ka shkruar Irma sipër fotografisë.

Irma dhe Besniku ka 30 vite që janë së bashku dhe janë prindër të një djali.

Irma Libohova prezanton bashkëshortin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here