Irinën e tallin për Blatter-inLajmin bombë për lidhjen e mundshme mes Irina Shayk dhe Sepp Blatter e ka bërë me dije gazeta spanjolle “El Mundo Deportivo” e cila i vuri “vulën” lidhjes “së hapur” mes modeles ruse Shayk dhe futbollistit Ronaldo.

Ky skandal ka bërë që shumë ndjekës të Irinës ta tallin atë duke e komentuar në forma nga më të ndryshmet.

Ka qenë pikërisht kjo foto e publikuar nga modelja e cila ka ndezur debat të fortë në rrjetet sociale.

Ndonëse Irina ka publikuar një foto ku duket në relaks të plotë me veten dhe duke u marrë me celularin e saj, ndjekësit nuk kanë hezituar ta ironizojnë duke e pyetur nëse është duke shkëmbyer mesazhe me Blatter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here