Kudo ku ajo shkon nga Hollywoodi në Evropë, bukuria dhe hijëshia e saj s’mund të rrinë pa u komentuar.

Edhe këtë herë në Madrid Irina Shayk nuk mohohet, ajo prezantoi linjën e re të recipetave Intimissimi.

Modelja ruse mbante veshur një fustan mbëshjellë me ar dhe argjend, ku shkëlqente si gjithmonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here